Drevovýroba

Drevovýroba

Sieťotlač bola vynájdená na dalekom východe (Čína, Japonsko, Korea). Technológia spracovania bola vyvinutá v roku 1929 v USA, odkiaľ ju po 2. svetovej vojne prevzala aj Európa. Do Československa ako prvý priniesol túto techniku priamo z USA Tomáš Baťa. Najskôr sa používala predovšetkým na užitkovú grafiku a v priemysle. Neskôr túto techniku začali využívať predstavitelia Pop Artu. Medzi najznámejších predstavitelov partrí Andy Warhol. jeho obrázky Marilyn Monroe videl snaď každý.

img

Čo ponúkame?

Všetky služby sieťotlače realizujeme vlastnou výrobou, od prípravy až po finálne spracovanie a doručenie tovaru.

img

U nás si môžete vybrať zo širokej ponuky textilu od veľkododávatelov za skvelé ceny. Vieme dodať textil pre firmy ako pracovné odevy ale aj pre módu šport a bežné nosenie. ponuke máme veľa rôznych doplnkov a tašiek. Sieťotlačou vám potlačíme drevo,plast,kov,koženku ale aj kartónové krabice ktoré vieme vyrobiť v požadovaných veľkostiach.

img

Vašu grafiku spracujeme a pripravíme do požadovaných formátov pre sieťotlač. Naši grafici pripravia návrh loga podľa vašich požiadaviek.

img

Následne všetky návrhy pripravíme a vyrobíme šablonu až do rozmerov A3+ ( 32,9 x 48,3cm ). V jednom návrhu vám potlačíme 6 rôznych farieb.

img